A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Matura 2016 - kiedy wyniki? - Uczniak.COM

Szukaj ściąg i wypracowańKoniec maturalnego maratonu!To już koniec maturalnego maratonu. 27 maja 2016 roku matura dobiega końca, a przynajmniej jej część, którą nazwać można 'pierwsze podejście'. Kiedy więc poznamy wyniki matury 2016, aby dowiedzieć się, czy to pierwsze podejście było ostatnim? Kiedy CKE ogłosi wyniki?

Odpowiedzi na powyższe pytanie poszukuje wielu tegorocznych maturzystów - choć nie tylko. Wynikami zainteresowani są też zapewne rodzice maturzystów. Matura jak co roku, trewa prawie cały maj. Uczniowie na początku zmagają się z częścią pisemną, i tutaj wyniki ogłoszone będą dopiero 5 lipca 2016 roku. W wynikami części ustnej, maturzyści mogli zapoznać się od razu, w tym samym dniu, w któym egzamin ten zdawali.

jeżeli tego dnia, będziecie na wakacjach i nie będziecie mogli sprawdzić wyników w szkole, CKE udostępni je tuż po północy 5.07.2016 roku na swojej stronie internetowej!

Tak czy inczej, wasze egzaminy dobiegły już końca. Teraz pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wykorzystać ten czas na zasłużony odpoczynek.