NEWSY

Podręczniki do religii 2022/2023 - lista i zdjęcia!Podręcznik do religii klasa 1

Podręcznikiem z ćwiczeniami do religii w klasie pierwszej szkoły podstawowej będzie „Pan Bóg jest naszym Ojcem” pod redakcją księdza Pawła Płaczka. To jak prezentuje się ten podręcznik, możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Podręcznik do religii klasa 2

Uczniowe klasy drugiej szkoły podstawowej, w nadchodzącym roku szkolnym religii będą się uczyli z podręcznika z ćwiczeniami „Kochamy Pana Jezusa” pod redakcją księdza prof. Jana Szpeta i Danuty Jackowiak.

Podręcznik do religii klasa 3

W klasie trzecie szkoły podstawowej na religii obowiązuje podręcznik z ćwiczeniami pod tytułem „Przyjmujemy Pana Jezusa. Podobnie jak w przypadku podręcznika do drugiej klasy za redakcję również odpowiadali ksiądz profesor Jana Szpet i pani Danuta Jackowiak. Poniżej zamieszczamy oczywiście zdjęcie okładki tego podręcznika do religii.

Podręcznik do religii klasa 4

Uczniowie rozpoczynający naukę w klasie 4 szkoły podstawowej, religii będą się uczyli z podręcznika z ćwiczeniami „Jestem chrześcijaninem”. Ten podręcznik do religii składa się z pięciu części, które skupiają się przede wszystkim na przyjaźni z Bogiem i relacjach z innymi ludźmi. Całość składa się z 50 lekcji, a każda z nich zajmuje w podręczniku dwie kolorowe strony.

Podręcznik do religii klasa 5

Podręcznik z ćwiczeniami „Bóg szuka człowieka” (opracowanie zbiorowe) jest przeznaczony dla klasy 5 szkoły podstawowej. Podręcznik ten podzielony został na dwie odrębne części.

Podręcznik do religii klasa 6

Dla uczniów klasy 6 szkoły podstawowej dedykowany jest podręcznik z ćwiczeniami „Jezus nas zbawia” pod redakcją siostry Beaty Zawiślak i księdza doktora Marcina Wojtasika.

Podręcznik do religii klasa 7

Uczniowe klasy 7 szkoły podstawowej religii będą się uczyli z podręcznika z ćwiczeniami „Spotkanie ze słowem” pod redakcją księdza profesora Jana Szpeta i Danuty Jackowiak.

Podręcznik do religii klasa 8

Dla uczniów klasy 8 szkoły podstawowej przeznaczony jest podręcznik „Aby nie ustać w drodze” pod redakcją księdza profesora Jana Szpeta i Danuty Jackowiak.