Szukaj ściąg i wypracowańNauka angielskiego online – rozwiązanie dla zapracowanychDwudziesty pierwszy wiek zmienił tryb dnia codziennego ludzi pracujących. Często nie przeznaczamy na pracę zegarowych ośmiu godzin, tylko więcej. Zadaniowy charakter obowiązków zawodowych sprawił, że nie mamy już tyle czasu na własny rozwój co kiedyś. Coraz trudniej nam również zaplanować regularne kursy angielskiego odbywające się w określony dzień o jednej godzinie. Wyjazdy służbowe, nieoczekiwane wydarzenia w pracy zmuszają nas często do pozostania w firmie dłużej, albo zabierania „pracy” do domu. Z drugiej strony musimy doskonalić swoje umiejętności językowe, żeby na rynku pracy być konkurencyjnym i spełniać oczekiwania pracodawcy. Czy można to jakoś pogodzić? Czy bez wychodzenia z domu, w samochodzie i podróży można doskonalić język obcy i ćwiczyć rozmówki angielskie bez udziału z stacjonarnych zajęciach?

Online o każdej porze

Nauka angielskiego w formule online to rozwiązanie dostępne o wygodnej porze, dla każdego kto jest zapracowany i nie może pozwolić sobie na uczęszczanie na kursy do szkoły językowej. To także dodatkowa oszczędność czasu na dojazdy. Stojąc w korkach tracimy kilka lub kilkanaście godzin w tygodniu. Będąc w domu, potrzebujemy tylko stałego łącza oraz sprzętu komputerowego, żeby w pełni korzystać z funkcjonalnego kursu angielskiego online. Po wypełnieniu testu językowego, który potwierdzi znajomość angielskiego, lektor będzie przygotowywał konwersacje lub zakres lekcji dopasowany do naszych potrzeb i umiejętności. Lekcje są nagrywane i prowadzone pod czujnym okiem mentora, przez co mogą być odtwarzane i powtarzane w samochodzie lub podczas podróży służbowych. Tak utrwalony materiał jest szybko przyswajalny i gwarantuje efektywną naukę angielskiego. Dodatkowo, lekcje online możemy umawiać w dogodnych godzinach.

Wartości dodane

Ale konwersacje i kurs angielskiego online to nie wszystko! Będąc kursantem edueduonline.pl dodatkowo każdy otrzymuje dostęp do bazy profesjonalnych dokumentów takich jak CV czy list motywacyjny. W ramach multimedialnej platformy można korzystać z najwyższej jakości słownika oraz serwisu informacyjnego, w którym na bieżąco przygotowywane są informacje z kraju i ze świata. A sam kurs dostosowany jest potrzeb odbiorcy, dostarczając codziennej porcji nowych słówek oraz przełamując barierę językową. Korzystając w wygodny sposób z nauki angielskiego online z łatwością będziemy się porozumiewać w tym języku z obcojęzycznymi kolegami w pracy lub na planowanych, zagranicznych wakacjach. Dodatkowo sami mamy wpływ kiedy i z jaką częstotliwością będziemy się uczyć. Nauka angielskiego online będzie dopasowana do rytmu lub zmienności naszej pracy zawodowej i innych zobowiązań. A zaproponowane rozwiązania rozumiejące dzisiejsze realia, wychodzą naprzeciw osobom zapracowanym, ale chcącym doskonalić swoje umiejętności językowe i zdobywać przewagę konkurencyjną na rynku pracy.