NEWSY

Nauka teorii jazdy: Korzyści z korzystania z materiałów dydaktycznych od IMAGE Prawo JazdyWybór dobrej jakości materiałów dydaktycznych do nauki teorii prawa jazdy ma nadzieje. Przede wszystkim materiały te powinny być zgodne z wymaganiami egzaminu państwowego, a pytania testowe muszą pochodzić z bazy Ministerstwa Infrastruktury. Liderem rynku w zakresie produkcji i dystrybucji podręczników dla nowych kierowców jest Grupa IMAGE, która od 33 lat wspiera kursantów w przygotowaniach do egzaminu państwowego. Poznaj korzyści korzystania z materiałów tej firmy.

Doświadczenie poparte wynikami

Przede wszystkim Grupa IMAGE to firma, która od 33 lat skutecznie buduje pozycję lidera rynku polskiego w obszarze produkcji i dystrybucji materiałów do nauki jazdy. Co roku pomagają one przygotować się kursantom do wyzwań, przed którymi staną nie tylko na egzaminie państwowym, ale również po nim, gdy zostaną pełnoprawnymi kierowcami. Eksperci Grupy IMAGE doskonale rozumieją potrzeby odbiorców, a każdy materiał powstaje zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Infrastruktury oraz obowiązującym prawem. Wybierając materiały do nauki prawa jazdy tego wydawcy, gwarantujesz sobie kompletną i aktualną dawkę wiedzy. 

Gwarancja najwyższej jakości 

Za zakupem materiałów edukacyjnych od Grupy IMAGE przemawia ich jakość. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podręcznika w formie papierowej, e-kursu czy też bazy pytań egzaminacyjnych, to firma ta jest zaufanym wyborem. Nie bez powodu zaopatruje w materiały zarówno kursantów, jak i wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego oraz szkoły nauki jazdy. 

Aktualne testy zgodne z wytycznymi egzaminacyjnymi

Ważnym elementem nauki jest regularne rozwiązywanie testów na prawo jazdy. W ten sposób można symulować sobie warunki egzaminu państwowego i utrwalić wiedzę przyswojoną z podręczników. W ofercie Grupy IMAGE znajdują się testy w 100% zgodne ze stosowanymi na egzaminie państwowym na prawo jazdy w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego. Pytania pochodzą z oficjalnej bazy udostępnianej przez Ministerstwo Infrastruktury. W przypadku trudniejszych zagadnień, eksperci Grupy IMAGE nie tylko wskazują na prawidłową odpowiedź, ale również wyjaśniają daną sytuację drogową. Dzięki temu jeszcze lepiej przygotujesz się na wyzwania, przed którymi staniesz jako aktywny kierowca. Obecnie baza Grupy IMAGE zawiera symulację testów egzaminacyjnych na prawo jazdy kategorii: AM, A1, A2, A, B1, B, T, C, D. 

Dedykowana aplikacja do nauki 

Biorąc pod uwagę potrzeby młodszych odbiorców, przygotowana została aplikacja do nauki Grupa IMAGE Prawo Jazdy. To wygodne rozwiązanie, które pozwala na kontynuację nauki, gdziekolwiek jesteś. Za pośrednictwem aplikacji masz dostęp do podręczników oraz do testów na prawo jazdy online. Zastosowana synchronizacja pozwala na zmianę urządzeń, na których się uczysz. Aplikacja zapisuje miejsce, na którym skończono. Dzięki temu do nauki można swobodnie wykorzystywać telefony, komputery czy też tablety, w zależności od swoich potrzeb. 

Merytoryczne wsparcie w procesie edukacji 

Eksperci Grupy IMAGE od lat specjalizują się w tworzeniu materiałów do nauki na prawo jazdy kat. B oraz innych kategorii. Z oferty tej z powodzeniem mogą korzystać również osoby, które chcą zostać zawodowymi kierowcami. Najtrudniejsze zagadnienia są wyjaśniane w materiałach opisowych i wizualizacjach. Ponadto w ofercie Grupy IMAGE znajdują się m.in. wykłady online, które prowadzą doświadczeni instruktorzy. Można brać w nich udział w trybie na żywo lub uzyskać dostęp do nagrań, jeżeli w danym momencie kursant nie był w stanie połączyć się z wykładowcą. To dodatkowa forma wsparcia, gdzie instruktor zwraca szczególną uwagę na trudniejsze tematy związane z obsługą auta oraz samą jazdą. Więcej o tym można przeczytać na stronie internetowej IMAGE Prawo Jazdy. 

Skorzystaj z oferty Grupy IMAGE

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przygotowaną przez specjalistów Grupy IMAGE. Firma ta od lat łączy tradycyjne formy materiałów z nowoczesnymi metodami nauki. Dzięki temu jeszcze lepiej przygotujesz się do części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy oraz lepiej zrozumiesz sytuacje, które będą pojawiały się przed Tobą podczas jazdy. Zapraszamy do zakupu materiałów dydaktycznych Grupy IMAGE.